Svarbiausi
Apie mus
 

Apie Mus

qode

Apie Mus

Esame inovatyvi ir patikima finansų konsultavimo ir apskaitos kompanija. Išsiskiriame daugiau nei 20 metų patirtimi, atvira ir draugiška kultūra bei profesionalumu. Konsultuojame finansų, mokesčių, apskaitos bei verslo klausimais žmogiška kalba, išlaikant paprastumą bei atvirumą ir garantuojant  kokybę bei sprendimų efektyvumą.

Paslaugos

Apskaitą vedame populiaria  profesionalia apskaitos programa “ EURO Skaita „, kuri leidžia nuotoliniu būdu :
1. išrašyti sąskaitas,
2.  vesti sandėlio apskaitą
3. klientų skolas
4. gauti norimas  ataskaitas

qode

Ką dabar veikiame?

Šią akimirką be krūvos finansinių problemų sprendimo ir klientų konsultavimo, įnirtingai bandome atnaujinti savo internetinę svetainę. Norime savo svetainėje sukurti ne tik infromacinę bet ir interaktyvę erdvę, kur klientai bei partenriai galės dalintis, diskutuoti ir susipažinti su Lietuvos verslo konsultavimo peripetijomis bei aktualijomis. Na o kolkas, atlesikite mums už tuos tuščius laukelius  – pasistegsime juos greitai užpildyti!

Skaityti daugiau

Mūsų Komanda

Sukaupėme daugiau nei 20 metų patirties finansų, apskaitos bei konsultavimo srityse. Dirbdami su mumis, Jūs dirbsite, bendradarbiausite, tarsitės bei diskutuosite su profesionalais ir savo sričių specialistais. Mes dirbame kad užtikrintume visišką Jūsų saugumą ir Jūsų išteklių efektyvumą klaidžiojant po  lietuvišką apskaitos, finansų bei mokesčių pasaulį. Mes dirbame tam, kad užtikrintume Jūsų finansinės atskaitomybės aiškumą, patikimumą ir efektyvumą priimamt Jūsų verslo sprendimus.

Skaityti daugiau
qode
qode

Mūsų įmonės kultūra ir etiketas